Ktorí hudobníci sa môžu registrovať na INDIE.SK?


INDIE.SK nie je striktne štýlovo vyhranený portál. Cieľ, ktorý sme si pri jeho tvorbe stanovili je však jednoznačný : chceme vytvoriť a utužiť stabilnú alternatívne rockovú komunitu a pomôcť jej hudobníkom a fanúšikom. Radi tu privítame všetkých návštevníkov, ale z hľadiska užitočnosti, účelnosti a účinného smerovania serveru sme sa rozhodli registrovať len kapely a hudobníkov spĺňajúcich nasledovné kritériá :

  1. Ich hudobná tvorba je aspoň s prižmúrením oka zaraditeľná k rocku alebo jeho subžánrom.
  2. Ich hudobná tvorba nie je politicky, nábožensky ani násilne orientovaná a nikoho svojim obsahom, textami, formou alebo posolstvom neuráža takým spôsobom, že by to bolo v rozpore so zákonom, dobrými mravmi alebo podstatou myšlienky servera INDIE.SK.
  3. Podstatná časť ich tvorby je v slovenskom alebo anglickom jazyku.
  4. Kapelu tvorí aspoň jeden hudobník, ktorý je schopný hry minimálne na jednom hudobnom nástroji blízkom rocku a je schopný živej hudobnej produkcie.

Ak si po prečítaní týchto podmienok stále myslíte, že vaša kapela u nás nesmie chýbať, neváhajte a zaregistrujte sa. Tieto podmienky nie sú diskriminačné, ale majú nám, tvorcom a správcom servera, pomôcť účinnejšie sa venovať našej primárnej úlohe spomenutej vyššie. Chceme fanúšikom žánru poskytnúť miesto na webe, kde nájdu všetko potrebné a mladým kapelám pomôcť v profesionalizovaní sa a v ceste za úspechom v našom malom slovenskom šoubiznise. Ak hudobná produkcia na koncertoch, festivaloch, v rádiách a televízii nie je cieľom vašej kapely, či hudobného projektu, tak by sme sa zrejme len navzájom oberali o drahocenný čas. Ak naopak úspech a popularita vašej kapely je presne to, čo chcete, tak vás vítame v komunite INDIE.SK a odporúčame vám čo najskôr sa registrovať na našom portáli.