Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 1

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
I&SON
I&SON Žáner:Pop rock
Obec:Žilina
Okres:Žilina
Myspace profil:klikni sem
Bandzone profil:klikni sem
Registrovaný od:12.02.2009
  
zobraz komenty (3)
pridať koment

TOUR
DátumZačiatokObecMiesto/klub
O KAPELE

  
  
  
  


Andy & Phill alebo A&P :)


...pri hľadaní krásy v hudbe niet hraníc...

toto pravidlo sprevádza skladateľskú a producentskú dvojicu I&SON už viac ako päť rokov. Andy a Phil ako I&SON dosiahli počiatočný úspech prevažne prostredníctvom internetových rádií, podcastov, hudobných blogov ako sú Radio Six International, FatCatRadio, Musictrax, Artistserver, Nick Tann podcast a iných. V súčasnosti je ich hudba často hraná v jednom z najpočúvanejších internetových rádií v Las Vegas - VRadio.
Po nie veľmi dlhom čase od svojho vzniku sa I&SON dostal do top 200 hudobných skupín v ďalšom hudobnom systéme REVERBNATION, kde koncom roka 2010 zaujal pozíciu najlepších alternatívnych skupín spomedzi viac ako 1 000 000 umelcov z celého sveta. V inom hudobnom systéme Showcaseyourmusic sa viac ako rok drží v prvej dvadsiatke najlepších skupín z viac ako 30 000 hudobných profilov.

Čo sa týka hudobného štýlu, je ťažké zaradiť túto produkciu do konkrétneho hudobného žánru. Hudba, ktorú komponujú spadá do takpovediac celkom nového žánra s názvom Symph-Rock, čo je mix symfonickej hudby v spojení s ambientom a rokovými prvkami.

Táto hudba si našla množstvo priaznivcov okrem USA a Kanady aj v krajinách ako Brazília, Filipíny, Malajzia, Japonsko či Mexiko.

Čas, ktorý títo dvaja hudobní autori strávili v nahrávacom štúdia však nebol venovaný iba ich vlastnej tvorbe, čoho príkladom môžu byť skladby ako My Holy Thing so speváčkou Alseydou či d´Artagnan s belgickým basgitaristom Rob´s bass cafe! alebo americkým spevákom Marcusom Haskinsom.

V súčasnosti skupina pripravuje compilačné CD pre filmové účely v spolupráci s viacerými hudobnými autormi no najmä úžasnou japonskou speváčkou Ryo Utasato. Jej spev možno počuť aj v skladbe Morgan, na vypočutie ktorej Vás srdečne pozývame.

Iandsonmusic production

Morgan

I&SON - Run, run, run...

I&SON - Emotions