Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 1

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
kontakt

Web indie.sk je tu len a len pre vás. Má slúžiť a pomáhať vám! Neváhajte nás preto kontaktovať vo veciach týkajúcich sa portálu. Pre urýchlenie feedbacku si prečítajte nasledovné inštrukcie, aby ste svoje dotazy vedeli účinne nasmerovať. Sme zvedaví aj na vaše spontánne postrehy, názory či iné informácie. Budeme sa vám snažiť každému z vás odpísať čo najskôr.

Pre súrne a neodkladné záležitosti môžete použiť kontakt na mobilný telefón 0904/345 594 (Martin). Inak uprednostňujeme e-mailovú komunikáciu. V dohľadnom čase zverejníme aj kontakty na Skype a ICQ spolu s časom, kedy sa budeme na nich pravidelne vyskytovať.

Všeobecné informácie
Všeobecné otázky ohľadom filozofie, vzniku a smerovania portálu zasielajte na túto adresu. Takisto ak chcete prispieť nejakým nápadom či postrehom, tak toto je vhodný komunikačný kanál.
Reklama
Ak vás zaujali informácie na stránke „Možnosti a ceny inzercie na indie.sk“ a máte záujem o reklamu na našom portáli, kontaktujte nás na tejto e-mailovej adrese.
Technické problémy
Konzultujte technické problémy vyplývajúce z používania nášho portálu alebo fóra s naším administrátorom.
Vaše príspevky
Sem zasielajte vaše príspevky ako recenzie, reportáže a iné články, ktoré si želáte uverejniť na našom portáli.
Objednávky
Ak si chcete objednať tričká, plagáty, samolepky či iné predmety, ktoré na portáli ponúkame, napíšte mail so všetkými potrebnými údajmi na túto adresu.
Vaše umelecké diela
Ak chcete prispieť do rubriky „Galéria“ svojimi fotkami, kresbami či iným materiálom zašlite ho na tento náš mail.