Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 3

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
reports
 
“Noc talentov” v Zohore

Včerajší rockový koncert v miestnom Card Clube Vendelín v Zohore neďaleko Malaciek sa niesol v duchu hesla: „Kto vie hrať, tak nech ide na pódium!“. Vystúpili tu tri kapely rôznych štýlov (Storm of Eternity, Black Sheep, Yellow Cable Band), ktoré oslovili publikum vlastnými ale aj prebranými známymi hitmi a spríjemnili im mikulášsky večer. Organizácia, hlavne čo sa týka zvuku, v niektorých momentoch zlyhávala a odrazilo sa to na mierne nezrozumiteľnom speve. Celkovému dojmu to však priveľmi neuškodilo a mladí hudobníci mohli zaspávať s pocitom dobre vykonanej práce!

Večer otvorila mladá heavy metalová kapela Storm of Eternity zo Zohoru, ktorá sa zo svojho prvého koncertu tešila tlieskajúcemu davu fanúšikov. Okrem vlastnej tvorby upútali aj covermi známych pesničiek ako Nothing Else Matters od Metallicy, alebo Zombie od Cranberries. Táto mladá pätica hudobníkov, ktorá funguje iba krátku dobu ukázala, že vie čo očakáva od hudby a speváčka to hneď po úvodnom songu aj potvrdila.

Ďalšou kapelou v poradí bola bratislavská neo punková formácia Black Sheep, ktorá sa prejavila svojim energickým výstupom. Zazneli zaujímavé skladby a aj nejaké covery od skupiny Green Day. Členovia kapely zvolili k štýlu hudby aj správny outfit, čo dotvorilo celkový dojem. Chalani a dáma, to vedia poriadne roztočiť a ukázať všetkým čo je v nich! Bubeník sa naplno prejavil, keď dával husté sólo na konci vystúpenia kapely!

Posledným bodom programu bola skupina s nečakaným názvom Yellow Cable Band. Svojho názvu sa držali aj čo sa týka PA techniky, keďže používali prevažne len žlté káble! Kapela upútala okrem iného aj speváčkou! Každý určite po prvom vypočutí rozmýšľal, kde sa v tom dievčati mohol nabrať taký úžasný drive! Rozbalili to so starými klasickými metalovými hitmi ako You Shook Me All Night Long od AC/DC alebo Age of Innocence od Iron Maiden ale aby neostali nič dlžní aj ostaným, zaradili do svojho playlistu aj Who knew od Pink, Maria od skupiny Blondie alebo What’s Up od 4 Non Blondes. Ich vystúpenie bolo sprevádzané veľkým úspechom u publika a na konci podujatia oprášila časť kapely staré známe hity slovenskej pop music a rozpútala sa voľná zábava.

Atmosféra celej „Noci talentov“ bola príjemná a kapely potvrdili, že vedia dostať ľudí do správnej nálady svojou hudbou a energiou. Veľké plus bolo, že miesta, medzitým, než sa kapely na pódiu striedali a ladili svoje inštrumenty boli poprepletané zvukom rockových vypalovačiek, ale aj pohodových vecí, ktoré púšťal miestny DJ. Ak niekoho neoslovila hudba a chcel si posedenie užiť iným spôsobom, mohol sa okrem počúvania kapiel venovať aj sledovaniu projekcie hudobnej televízie, ktorá bežala na plátne počas celého večera a dotvárala celkový efekt. Card Club Vendelín je veľmi príjemné miesto na posedenie a keď sa dobrá nálada okorení ešte dávkou spoľahlivo vybranej živej produkcie, tak výsledkom je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré očarí každého diváka!

Daniel DrahošĎalšie fotky...

Fotografie: indie.sk