Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 2

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
pridajsa

Je veľa možností ako sa zapojiť! Momentálne najväčšiu núdzu máme o reportérov z koncertov a akcii, čiže o každého z vás, ktorý okrem popíjania pivečka na koncerte dokáže aj zaostriť zrak a objektív, cvaknúť nejaké fotky a napísať zopár slov o tom ako sa mu/jej na danej akcii páčilo!

Ak máte adekvátne hudobné znalosti a napočúvaných zopár desiatok či stoviek CD a trúfli ste si napísať recenziu na nejaké CD / EP či demo, neváhajte a sem s ňou! Takisto recenzujte videoklipy! Ak budú dosahovať primeranú úroveň, radi ich uverejníme spolu s vašim menom či prezývkou! Vaše príspevky posielajte na adresu .

Prispievajte vašimi fotkami a obrázkami do galérie. Posielajte nám vaše nápady a námety, vaše básne a eseje, a ak poznáte nejakú dobrú kapelu či muzikanta, povedzte mu o našom portáli a odporučte mu zaregistrovať sa a vytvoriť si profil.

Diskutujte na indie.sk fóre – poraďte menej skúseným alebo si nechajte poradiť od skúsenejších. Podeľte sa so všetkými o svoj názor, lebo aj VY STE INDIEVIDUALITY!


Ak chcete pridať na Vašu stránku náš reklamný banner, vyberte si z nasledujúcej ponuky: