Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 2

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
recenzie
   
 
Cliché - Dasha (videoklip)
Kapela: Cliché
Názov videoklipu: Dasha
Rok vydania videoklipu: 2007
Stopáž: 3:13 min.

Kapela Cliché si pre klip k „Dashi“ zvolila príjemne osviežujúci nápad- pohľad na svet mladých ľudí cez dvere chladničky. Pri tomto prvom pláne však aj zostali...

Klip je jednoznačne predurčený na viaceré pozretia – má skoro všetky aspekty dobrej krátkometráže: strih je rýchly, detaily sú vyzdvihnuté do popredia, a čo je najdôležitejšie – atmosféra videa je v harmónií s atmosférou songu. Za viac než trojminútovým videom sa napriek tomu naozaj neoplatí hľadať hlbší zmysel, ide len o pozliepanie viacerých nápadov, čo všetko by sa mohlo odohrať v takom byte plnom mladých žúrkychtivých ľudí. Jedná sa napríklad o nevinne vyzerajúcu párty ale aj o divokú zábavu so sporo odetými dievčatami. Ďaľším negatívom je fakt, že text s klipom ani v najmenšom nesúvisí. Najkrajšia časť podľa môjho názoru je 13 sekundový tanček vložený medzi ostatné zábery.

Koniec koncov, musím povedať, že som veľmi šťastná z existencie tohto klipu, ktorý podľa mňa priniesol nový vánok na slovenskú scénu. Ide o jasný dôkaz toho, že aj nízkorozpočtový klip môže mať umeleckú hodnotu.

ratingrating
Iveta Karailievová