Prihlásenie kapiel:

Meno:
Heslo:

Počet ľudí ON-LINE: 1

Náhodné foto:

 

Odporúčame stránku zobrazovať minimálne pri rozlíšení 1024x768 cez browsery
firefoxopera
bandaid
 
BAND AID (v preklade POMOC KAPELÁM) je náš projekt zameraný na pomoc kapelám pri propagácii koncertov či výrobe merchandise predmetov. Každá zaregistrovaná kapela alebo hudobník má možnosť nechať si u nás vyrobiť ponúkané predmety za bezkonkurenčné ceny. Samozrejmou vecou je, že kapelám mimo Bratislavy vieme všetko promptne zaslať buď poštou, kuriérom alebo prostredníctvom autobusu SAD. Cesta ku sláve môže byť kratšia ako ste si mysleli. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky to pravé pre vás a vašu hudbu!

trickaTričká s potlačou
Pri správnej farbe, nápaditej grafike a dobrej kvalite materiálu sú tričká s logom kapely azda tou najefektnejšou propagáciou vašej kapely! Chcete si dať spraviť unikátne tričká, ktoré bude nosiť vaša kapela zakaždým na stage? Alebo chcete spraviť tričká pre fanúšikov, ktoré im môžete ponúkať na webe a na koncertoch? Tak už ďalej nehľadajte kompromisy medzi cenou a kvalitou! Vieme vám zabezpečiť ultra kvalitné bavlnené tričká (200g/m2) s unisex alebo girlie strihom v kombinácii s tým najkvalitnejším systémom potlače na trhu! Vyberte si z našej ponuky tú najvhodnejšiu možnosť pre vás. Ak nemáte návrh loga či potlače, my vám ho vytvoríme!

plagatyPlagáty a postery
Blíži sa koncert a vy znovu neviete či aspoň tento krát príde dosť ľudí aby ste pokryli vaše náklady? Čo takto včas a s rozumom vraziť trochu prostriedkov do efektnej a efektívnej propagácie? Prezrite si našu unikátnu ponuku tlačovín pre hudobníkov! Nájdete v nej všetky bežné aj menej bežné typy plagátov, ktoré ste už mnohokrát videli polepené po meste a možno ste o ich výrobe už uvažovali. A čo takto poster s imidžovou fotkou vašej kapely alebo nejakou retro rocknrollovou grafikou? To je celkom hustý merchandise na web a na koncerty! Ako profi kapela! Nestačí to? Napíšte nám vaše nápady na mail a niečo určite vymyslíme!

nalepkySamolepky
Aj samolepky sú cool záležitosť! Vyberte si z niekoľkých rozmerov plnofarebných samolepiek, rozdávajte ich na vašich koncertoch a o chvíľu sa nestačíte čudovať kde po meste ich uvidíte polepené! V prípade záujmu vieme ponúknuť aj špeciálne samolepky s vrchnou vrstvou zo živice, ktoré odolávajú mechanickému poškodeniu a aj vplyvom počasia. Sú preto ideálne pre polepenie gitary či dokonca automobilu! Úplny bonbónik je nálepka na celý kopák! Unikátna imidžová záležitosť, ktorú vám budú závidieť všetci naokolo!

fotkyFotografi
Tak toto je kameň úrazu mnohých slovenských amatérskych kapiel. Ich fotky na webe a na obaloch CD vyzerajú ako keby ich fotili fotografky z pasového oddelenia. Neurobte aj vy tú istú chybu a ak nemáte vo svojej blízkosti šikovného fotografa zverte image svojej kapely do ruky profesionálovi. Prezrite si portfólio týchto fotografov a ak vás zaujme ich štýl, skontaktujte sa s nimi a dohodnite si photoshooting ako profesionáli!

studiaNahrávacie štúdiá
Určite je životne dôležité vybrať si správne nahrávacie štúdio, ktoré vám bude svojim zvukom sedieť. Potom nehrozí, že by pretvorilo indierockový zvuk vašej kapely na metalovú nahrávku z polovice osemdesiatych rokov. Vyberte si nahrávacie štúdio, ktoré má dobré meno a dobré referencie –také s ktorým boli spokojné kapely podobného razenia ako ste vy. Alebo chcete po zlom zvuku minulej nahrávky radšej staviť na niečo úplne iné? Na našej stránke nestrpíme nekvalitu a preto si pokojne vyberte.